O nás

Jmenuji se Jiří Gottwald a již 25 let se na českém trhu věnuji elektronice a elektrice. V roce 2010 jsem začal rozšiřovat své portfolio o fotovoltaické elektrárny. 

Od první instalované elektrárny jsme společně ušli veliký kus cesty a naučili se mnohé. Náš cíl byl vždy jediný – poskytnout zákazníkům vždy jen to nejkvalitnější a nejpoctivější. Proto jsme po pečlivém a dlouhodobém testování vybrali spolehlivou fotovoltaickou elektrárnu od výrobce ALPHA ESS a její fotovoltaické produkty Storion Smile. Jedná se o zcela inovativní systém pro ukládání a odběr energie z fotovoltaiky.

Tato snaha poskytnout jen to nejkvalitnější a s poctivou prací se vyplatila. 

K rodinné firmě jsem přizval syna, kterému postupně předávám své dlouholeté Know-how. Nepřestáváme se zlepšovat a hledat pro Vás nová řešení v oblasti domácí energetiky. Dokážeme Vám zapojit tepelná čerpadla, které díky unikátním propojení s fotovoltaikou dokážeme řídit s chytrými zařízeními pro maximální využití vygenerované energie. Tepelné čerpadlo tak společně s fotovoltaikou a naší chytrou domácností vytváří unikátní ekosystém, který Vás posune k vyšší soběstačnosti a efektivitě.

Mapa působnosti

Kde působíme?  

Abychom vám byli nablízku a mohli zajistit kvalitní servis působíme pouze v těchto krajích: