Gottwald - fotovoltaika

Naše firma se zabývá elektronikou a elektrikou již přes 15 let. Za tu dobu jsme ušli velký kus cesty a získali mnoho cenných zkušeností. Na základě toho jsme usoudili, že naším dalším cílem je rozvoj společnosti v oblasti fotovoltaiky.

Za účelem vyhovět požadavkům zákazníků jsme hledali to nejlepší řešení, které bude zároveň cenově přijatelné. A ačkoliv byla cesta během tohoto hledání trnitá, přinesla své vytoužené ovoce.

Po pečlivém a dlouhém testování jsme našli spolehlivou fotovoltaiku od firmy ALPHA ESS a její fotovoltaické produkty Storion z Německa. Jedná se o inovativní systém pro ukládání a odběr elektrické energie z fotovoltaiky.

Fotovoltaika

 

Jak probíhá spolupráce s námi?

Zákazníkovi zajistíme komplexní projekt, od zpracování detailního návrhu fotovoltaiky, komunikaci s provozovateli distribučních soustav i provedení revizního protokolu, až po vyřízení dotace v programu Nová zelená úsporám. Náš zákazník se nemusí o nic starat, vše vyřídíme za něj.

 

Co Gottwald – Fotovoltaika nabízí?

  • Klasické elektrárny ON-Grid  – fotovoltaika připojená do sítě
  • Hybridní elektrárny – fotovoltaika připojená do sítě s bateriovým úložištěm
  • Ostrovní elektrárna Off-Grid  – fotovoltaika bez připojení do sítě, s akumulace do baterie (s vlastním diesel agregátem)
  • Fotovoltaika pro ohřev teplé užitkové vody jak ON-Grid tak Off-Grid

 

Vše vyřídíme za vás

  • Žádost o připojení fotovoltaiky do distribuční sítě ČEZ, EON, PRE
  • Žádost distributora o první paralelní připojení do sítě
  • Vyřízení dotace z programu zelená úsporám NZU
  • Revizní zprávu

 

Fotovoltaika od A až do Z – jsme tu pro vás!

Instalací celého systému však naše práce nekončí. Nainstalovanou fotovoltaiku budeme dále pečlivě monitorovat prostřednictvím propracovaného servisního systému a to po celou dobu životnosti. Ta u tohoto systému činí více jak 30 let.

Sledováním nainstalované fotovoltaiky vyhodnotíme denní schéma odběru elektrické energie ve vaší rodině a nastavíme fotovoltaiku tak, abyste veškerou vyrobenou energii ve svém domě spotřebovali. Tím nebude docházet ke zbytečným přetokům do distribučních systémů, kde se ceny pohybují ve směšné výši, přibližně kolem 0,40 korun za kWh.

Přečtěte si, v čem je inovativní systém Alpha Storion tak výjimečný!

 

Gottwald – fotovoltaika bez starostí!

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle (+420) 731 406 014 nebo e-mailem na info@fotovoltaika-gottwald.cz