Ohřev vody

Gottwald – Domácí fotovoltaická elektrárna pro ohřev užitkové vody.

Bez elektrického proudu si to většina z nás již nedokáže představit. S fotovoltaickou elektrárnou však můžete být bez starostí. Jedná se o vyspělou a stále oblíbenější technologii, která vám zajistí vlastní zdroj elektrické energie. Již se nemusíte bát výpadků proudu ani stále se zvyšujících cen distributorů. Elektrickou energii si vyrobíte sami a pouze pro vlastní potřebu.

Jak fotovoltaika funguje?

Fotovoltaická energie získává ve světě na oblíbenosti. Nejenže je výrazně levnější, nežli klasicky vyráběná elektřina, ale celý fotovolatický systém je také velmi dobře propracovaný. Fotovoltaika se nepřipojuje do distribuční sítě, ale potřebný počet fotovoltaických panelů se pouze umístí na střechu vašeho domu.

Vyprodukovaná elektrická energie se přivede kabely do regulátoru, který zajistí distribuci do topného tělesa bojleru. Regulátor se také stará o optimální využívání energie ze solárních panelů, a v případě nedostatku výkonu ji doplní z distribuční sítě. Fotovoltaický systém je bezpečný a zároveň vysoce spolehlivý.

Výhody fotovolatického systému

 • Nečekají vás žádná povolení a zdlouhavé žádosti
 • Instalace nepřináší žádné složité stavební úpravy
 • Fotovoltaické panely vyrábí energii i při zatažené obloze
 • Panely se nepřehřívají, není třeba je ochlazovat kapalinou
 • K dispozici je dotační program Nová zelená úsporám

Proč fotovoltaika od nás?

Naše společnost Fotovoltaika Gottwald vám k instalaci fotovoltaického ohřevu vody nabízí osvědčené a velmi technicky vyspělé zařízení NECTARSUN. Tento inovativní systém využívá k ohřevu ekologicky čistých a nevyčerpatelných zdrojů energie.

Ve spojení s regulátorem disponujícím funkcí MPPT lze výrobu energie z fotovoltaických panelů kombinovat s dodávkou z elektrické sítě, přičemž tento systém vždy upřednostní elektřinu vyrobenou vaší fotovoltaikou.

Námi instalovaný fotovoltaický systém vám zajistí absolutní nezávislost na dodavateli energií a pohodlný, téměř bezúdržbový, ohřev vody.

 • Vyřídíme za vás žádost o příspěvek z dotačního programu Nová zelená úsporám
 • Používáme osvědčené a technologicky vyspělé zařízení NESTARSUN
 • Plně automatický systém funkční s většinou běžných ohřívačů vody
 • Ovládání přes jednoduchou aplikaci
 • S fotovoltaikou výrazně ušetříte za elektrickou energii
 • Jsme spolehlivý partner a svým zákazníkům nasloucháme
 • Máme bohaté zkušenosti a vyhovíme vašim individuálním požadavkům

Dotační program Zelená úsporám

Pro podporu fotovotaického ohřevu vody je připraven program Nová zelená úsporám, který nabízí příspěvek v hodnotě 35 000 korun. Žádost o tento příspěvek za vás vyřídíme my v rámci našich služeb. Ušetříte tak čas, papírování a běhání po úřadech.

Používáme ty nejmodernější technologie a před konkurencí se snažíme být vždy krok napřed. Největší pochvalou je pro nás spokojený zákazník, který nás velmi rád doporučí dál. Vyzkoušejte naše služby a přesvědčte se o našich kvalitách sami. Těšíme se.

Gottwald – to je ohřev vody fotovoltaikou bez starostí!

Poptávkový formulář: Ohřev vody

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů