Co slibuje fotovoltaika od innogy?

Pokud jste zatoužili po větší soběstačnosti v oblasti elektrické energie a zvažujete pořízení domácího fotovoltaického systému, zjistíte, že na trhu je velké množství producentů, kteří vám pomohou se zřízením vlastní solární elektrárny. Jedním z nich jsou i fotovoltaické systémy innogy. 

Tři systémy pro malé domy i pro velké haly

Fotovoltaika innogy svým zákazníkům slibuje řešení na klíč, a to ve třech systémech – pro malé domy do 120 m2, střední domy do 250 m2 a velké domy nebo haly nad 250 m2. Mezi výhody všech systémů dle innogy patří instalace do 3 dnů, řešení na klíč a záruka 30 let.

fotovoltaika innogy

Systém pro malé domy innogy Solar One

Nejmenší balíček fotovoltaiky od innogy Solar One je vhodný pro domy o maximální ploše 120 m2 a počítá s roční výrobou elektřiny až ve výši 2,3MWh, což odpovídá běžné spotřebě dvou- až tříčlenné domácnosti, která elektrickou energii nepoužívá k ohřevu vody. Balíček obsahuje 5 ks FV panelů 40 Wp, jednofázový střídač, wattrouter, nosnou konstrukci, elektromateriál, projektovou dokumentaci, revize, posudek ČZÚ, montáž, dopravu a administrativu. Součástí balíčku naopak není baterie pro uchovávání přebytečné vyrobené energie.

Systém pro střední domy innogy Solar Plus

Tento systém je podle některých údajů na webu dodavatele vhodný pro domy do 200 m2 plochy, podle jiných pak do 250 m2. Roční výroba tohoto fotovoltaického systému se pohybuje kolem 4 MWh a celý systém má počítat s návratností za 8 let od pořízení. Obsah balíčku je prakticky stejný jako u systému innogy Solar One, obsahuje pouze o 4 ks FV panelů víc (celkem tedy 9 ks) a baterii iLiFePO4 o kapacitě 4,8 kWh.

Systém pro velké domy a haly innogy Solar Max

Systém Solar Max je dle innogy vhodný pro větší domy nebo haly o ploše větší než 250 m2 a je schopný vyrobit až 4,9 MWh za rok. Proti menšímu balíčku Solar Plus obsahuje 11 ks FV panelů, baterii iLiFePO4 o vyšší kapacitě 7,1 kWh a třífázový střídač.

Fotovoltaika innogy počítá také s dnes již standardní službou – pomocí s vyřízením dotace Zelená úsporám, která může dle informací společnosti znamenat až 155 000 Kč u největšího balíčku Solar Max.

Zvažujete pořiízení fotoltaické elektrárny? Podívejte se na naše řešení od firmy Alpha Storion. Parametry a ceny naleznete zde.